Решите уравнение

(2-x) в квадрате-x (x+1,5) = 4

+4
Ответы (1)
  1. 3 мая, 22:25
    0
    (2-x) ²-x (x+1,5) = 4

    4-4x+x²-x²-1,5x=4

    4-5,5x=4

    -5,5x=4-4

    -5,5x=0

    x=0