14 + (-8) =

(-16) + 19=

-19 + (-18) =

4 - (-7) =

-5-9=

-7 - (6) =

+4
Ответы (2)
  1. 7 мая, 13:52
    0
    14 + (-8) = 6

    (-16) + 19=3

    -19 + (-18) = - 37

    4 - (-7) = 11

    -5-9=-14

    -7 - (6) = - 13
  2. 7 мая, 15:50
    0
    Ответы: 1) 6

    2) 3

    3) - 37

    4) 3

    5) 4

    6) - 1