0,5 * (-9) ⁴+1,1 * (-9) ³-28

+1
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 06:40
    0
    (-9) ^3 * (-9*0,5+1,1) - 28 = (-9) ^3 * (-4,5+1,1) - 28=

    -729 * (-3,4) - 28=2478,6-28=2450,6