36 * (1/3) ^3 + 6 * (1/3) ^2=

+3
Ответы (1)
  1. 12 июля, 10:53
    0
    36 * (1/3) ³+6 * (1/3) ²=36*1/27+6*1/9=4/3+2/3=6/3=2