45,16*10=

39,4*100=

0,008*1000=

3,71:10=

451,6:100=

973:1000=

+3
Ответы (2)
  1. 3 ноября, 10:12
    0
    45,16*10=451,6

    39,4*100=3940

    0,008*1000=8

    3,71:10=0,371

    451,6:100=4,516

    973:1000=0,973
  2. 3 ноября, 11:59
    0
    45,16*10=451,6

    39,4*100=3940

    0,008*1000=8

    3,71:10=0,371

    451,6:100=4,516

    973:1000=0,973