6+10+45+76+98+23+43=

+1
Ответы (1)
  1. 13 марта, 09:49
    0
    6+10=16

    6+10=16

    16 + 45=61

    61 + 76=137

    137+98=235

    235 + 23 = 258

    258+43=301