45-72:х=9 15 у-2 у+у=84 4z-z-7=20

+2
Ответы (1)
  1. 22 июля, 05:47
    0
    45-72x=9

    -72x=9-45

    -72x=-36

    x=-36: (-72)

    x=0,5

    15-2 у+у=84

    14 у=84

    у=84:14

    у=6

    4z-z-7=20

    3z=20+7

    z=27:3

    z=9