7 1/10+1 3/10=

3 2/7+3/7=

5 4/9+3 2/9=

7/11+11 2/11=

25/7+31/7=

31/29+11/29=

79/13+97/13=

13/9+17/9=

21/31+32/31=

65/53+95/53=

21/10-3/10=

45/22-3/22=

73/25-13/25=

+2
Ответы (2)
  1. 6 июля, 21:20
    0
    7 (1/10) + 1 (3/10) = 8 (4/10) = 8,4

    3 (2/7) + 3/7=3 (5/7)

    5 (4/9) + 3 (2/9) = 8 (6/9) = 8 (2/3)

    7/11+11 (2/11) = 11 (9/11)

    25/7+31/7=56/7=8

    31/29+11/29=42/29=1 (20/29)

    79/13+97/13=176/13=13 (7/13)

    13/9+17/9=30/9=3 (3/9) = 3 (1/3)

    21/31+32/31=53/31=1 (22/31)

    65/53+95/53=160/53=3 (1/53)

    21/10-3/10=18/10=1,8

    45/22-3/22=42/22=1 (20/22)

    73/25-13/25=60/25=2 (10/25) = 2,4
  2. 6 июля, 21:46
    0
    7 1/10+1 3/10=8 4/10=8 2/5

    3 2/7+3/7 = 6 5/7

    5 4/9+3 2/9=8 6/9=8 2/3

    7/11+11 2/11=11 9/11

    25/7+31/7 = 56/7=8

    31/29+11/29=42/29=1 13/29

    79/13+97/13 = 176/13=13 7/13

    13/9+17/9=30/9=3 3/9=3 1/3

    21/31+32/31=53/21=2 11/21

    65/53+95/53=160/53=3 1/53

    21/10-3/10 = 18/10 = 1 8/10=1 4/5

    45/22-3/22=42/22=1 20/22=1 10/11

    73/25-13/25=60/25=2 10/25=2 2/5