5*0:25 + (72:1-0) : 9+6:6=

+1
Ответы (2)
  1. 15 апреля, 12:11
    0
    5*0:25 + (72:1-0) : 9+6:6=9

    5 х 0 = 0

    0 : 25 = 0

    72 : 1 = 72

    72 - 0 = 72

    72 : 9 = 8

    6 : 6 = 1

    0 + 8 + 1 = 9
  2. 15 апреля, 15:20
    0
    1) 72:1=72 2) 72-0=72 3) 5*0=0 4) 0:25=0 5) 72:9=8 6) 6:6=1

    7) 25+8=33 8) 33+6=39