2 примера

370-90+180-120:6 = ?

40 * (16+14) - 350:50 = ?

+5
Ответы (1)
  1. 21 марта, 14:28
    0
    1) 120/6=20 1) 16+14=30

    2) 370-90=280 2) 40*30=1200

    3) 280+180=460 3) 350/50=7

    4) 460-20=440 4) 1200-7=1993