46*17-26*17 и (46-16) * 17

+5
Ответы (2)
  1. 5 марта, 13:26
    0
    782-442 и 30*17

    340 и 510
  2. 5 марта, 16:30
    0
    46*17-26*17=340

    1) 46*17=782

    2) 26*17=442

    3) 782-442=340