600000-405*20:100=

180*300 + (10032-2906) =

14670-1023*4+719=

1713+783:9-958=

+4
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 18:14
    0
    1) 405*20=8100

    2) 8100:100=81

    3) 600000-81=599919

    1) 10032-2906=7126

    2) 180*300=54000

    3) 54000+7126=61126

    1) 1023*4=4092

    2) 14670-4092=10578

    3) 10578+719=11297

    1) 783:9=87

    2) 1713+87=1800

    3) 1800-958=842