28 1/20 - (7 - 2 8/15) =

+5
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 06:45
    0
    28 1/20 - (7 - 2 8/15) = 28 1/20 - 7 + 2 8/15 = 560/20-7+38/15 = (1680-420+152) / 60=1412/60

    23 32/60=23 8/15