21: (96-89) + (7*4+6) * 2-56:56

+2
Ответы (1)
  1. 10 июня, 03:44
    0
    1) 96-89=7

    2) 7*4=28

    3) 28+6=34

    4) 21:7=3

    5) 34*2=68

    6) 56:56=1

    7) 3+68=71

    8) 71-1=70