3 4/13*15 3/41-3 4/13*2 3/41

+4
Ответы (1)
  1. 1 мая, 17:23
    0
    =3 ц 4/13 * (15 ц 3/41 - 2 ц 3/41) = 3 ц 4/13 * 13 = 43/13*13=43