26 + (-83) = - 48+53=

-4,254+6.44=

5,9 (-6,7) =

-369 + (-858) =

-13,8 + (-77,7) =

-78 + (-80) =

-1,64 + (-8.98) =

+2
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 05:38
    -1
    26 + (-83) = - 48+53=5

    -4,254+6.44=2.186

    5,9 (-6,7) = - 39.53

    -369 + (-858) = - 1227

    -13,8 + (-77,7) = - 91.5

    -78 + (-80) = - 159

    -1,64 + (-8.98) = - 10.62