2x - 6 1/4 = 3/4 x + 7 1/2

+4
Ответы (1)
  1. 22 мая, 13:37
    0
    2x - 6 1/4 = 3/4 x + 7 1/2

    2x-3/4x=7 1/2+6 1/4

    1 1/4x=13 3/4

    x=13 3/4:1 1/4

    x=55/4*4/5

    x=11