1/2 (3 х+6) - 2,5=0,25 (4-2 х$

+1
Ответы (1)
  1. 17 июня, 08:03
    0
    1,5 х+3-2,5=1-0,5 х

    2 х=1-3+2,5

    2 х=1,5

    х=0,75