Сторона BC трикутныка ABC доривнюе 17 см. Сторона AC на 8 см билша за BC и на 6 см менша вид AB. Знайты перыметр трыкутныка.

+4
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 15:11
    0
    ВС = 17

    АС = 17 + 8 = 15

    АВ = 15 + 6 = 21

    Р = 17 + 15 + 21 = 53 см