42-27 54-36 92-53 64+28 87+13 72+19

+2
Ответы (2)
  1. 20 апреля, 16:23
    0
    Калькулятор есть? : D

    42-27=15

    54-36=18

    64+28=92

    87+13=100

    72+19=91
  2. 20 апреля, 17:19
    0
    42-27=15 54-36=18 92-53=39 64+28=92 87+13=100 72+19=91