81: (11-2) * 8+9 * (14:2) =

7*8 - (5*6-12) : 3-49: (7*7) =

0 * (6+3) + 4:4 * (15-3*2) - 0:8=

+2
Ответы (1)
  1. 20 августа, 11:35
    0
    81: (11-2) * 8+9 * (14:2) = 9*8+9*7=72+63=135

    7*8 - (5*6-12) : 3-49: (7*7) = 56-18:3-1=49

    0 * (6+3) + 4:4 * (15-3*2) - 0:8=0+9-0=9