16*3; 16*0,3; 1,6*3; 16*0,03; 1,6*0,3; 1,6*0,03; 0,16*3; 0,16*0,3; 0,16*0,03.

+4
Ответы (2)
  1. 1 апреля, 16:10
    0
    48; 78,8; 4,8; 0,48; 0,048; 0,48; 0,096; 0,0048
  2. 1 апреля, 17:36
    0
    16*3=48

    16*0,3=4,8

    1,6*3=4,8

    16*0,03=0,48

    1,6*0,3=0,48

    1,6*0,03=0,048

    0,16*3=0,48

    0,16*0,3=0,048

    0,16*0,03=0,0048