17 + (-5) =

-21+19=

-8 + (-43) =

-15 + (-18) =

+4
Ответы (2)
  1. 20 апреля, 18:37
    0
    17 + (-5) = 12

    -21+19=-2

    -8 + (-43) = - 51

    -15 + (-18) = - 33
  2. 20 апреля, 18:43
    0
    17 + (-5) = 12

    -21+19=-2

    -8 + (-43) = - 51

    -15 + (-18) = - 33