7/220+17/330;

0,88-2/15;

(1/6+5/18) - (1/18+1/24) ;

+1
Ответы (1)
  1. 18 апреля, 18:56
    0
    7/220+17/330=55/660=1/12

    0,88-2/15=88/100 - 2/15 = 22/25 - 2/15 = 56/75

    (1/6+5/18) - (1/18+1/24) = 8/18 - 7/72=25/72