15,19/32 - (14,19/32+25/32)

+4
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 03:05
    0
    1) 14, 19/32 + 25/32 = 15, 12/32

    2) 15, 19/32 - 15, 12/32 = 7/32