6 13,24 - ((14 7,24-10 31,48) - 23,4-17,12)) - 11,16=

+3
Ответы (1)
  1. 27 марта, 03:19
    0
    1) (147,24-1031,48) = - 884,24

    2) - 884,24-23,4-17,12=-924,76

    3) 613,24+924,76=1538

    4) 1538-11,16=1526,84