3/5 х + 3/20 х + 1/4 х=2/7

+1
Ответы (1)
  1. 16 июля, 12:18
    0
    3/5 Х + 3/20 Х + 1/4 Х = 2/7

    1 Х=2/7

    Х=2/7

    3/5*2/7 + 3/20*2/7 + 1/4*2/7 = 2/7

    2/7=2/7