36000+32001+32009=

32000+90000+12000=

+3
Ответы (1)
  1. 3 июля, 08:03
    0
    36000+32001+32009=1000010

    36000=32001=68001

    68001+32009=1000010

    32000+90000+12000 = 134000

    32000+90000=122000

    122000+12000=134000