7.208*54=

4.027*68=

6.040*37=

2.006*49=

9.807*36=

3.800*75=

+5
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 06:39
    0
    7.208*54=389,232

    4.027*68=273,836

    6.040*37=223,48

    2.006*49=98,294

    9.807*36=353,052

    3.800*75=285