0,4•2,55•1,6=

(8,4+1,92) • (1,7-1,5)

+2
Ответы (1)
  1. 18 июня, 14:55
    0
    0,4•2,55•1,6 = (8,4+1,92) • (1,7-1,5) ; 1,632=10,32*0,2; 1,632=2,064.