280 + 15 756 : 26 - 496

+2
Ответы (2)
  1. 31 мая, 07:38
    0
    15756/26=606

    280+606=886

    886-496=390
  2. 31 мая, 07:50
    0
    280+15756:26-496=280+606-496=390