30+2*28-36=

50-96/6+40=

39*2+22-74=

+2
Ответы (1)
  1. 19 декабря, 06:45
    0
    А) 2*28=56+30=86-36=50

    Б) 96:6=16+40=56-50=6

    В) 39*2=78+22=100-74=26