ax70-6300 при а=100, при а = 90, при а=1000

500-5000:b при b=10, при b=100, при b=1000

+2
Ответы (1)
  1. 27 июля, 01:18
    0
    ax70-6300 при а=100

    100*70-6300=7000-6300=700

    при а = 90

    90*70-6300=6300-6300=0

    при а=1000

    1000*70-6300=70000-6300=63700

    500-5000:b при b=10

    500-5000:10=500-500=0

    при b=100

    500-5000:100=500-50=450

    при b=1000

    500-5000:1000=500-5=495