А) 16,1 - (х - 3,8) = 11,3

+5
Ответы (1)
  1. 17 ноября, 04:51
    0
    16,1 - (х - 3,8) = 11,3

    х - 3,8 = 16,1 - 11,3

    х - 3,8 = 4,8

    х = 4,8 + 3,8

    х = 8,6