74200 : (37 + 63) - 742 * 5:371

+4
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 21:45
    0
    74200 : (37 + 63) - 742 * 5:371

    1. 37+63=100

    2.74200:100=742

    3.742*5=3710

    4.3710:371=10

    5.742-10=732

    Ответ: 732