A) 1.5/2.4+1,7/4.8=

d) 0.25/34*0.17/0,55*0.22/0.15

+5
Ответы (2)
  1. 9 июля, 01:28
    0
    А) 0,625+0,35=0,975

    д) 0,007*1,8*1.5=0,0189
  2. 9 июля, 03:44
    0
    А) = 625/1000 + 17/48 = 30000+17000/48000 = 47000/48000=47/48