Вычислите 1,836:0,204 12,4:0,031 60,952:7,6

+5
Ответы (1)
  1. 29 мая, 13:48
    0
    1. 1,836 / 0, 204 = 9 2. 12,4 / 0,031 = 400 3. 60,952 / 7,6 = 8,02