1 4/11 - 1=

1 4/11-2/11=

1 4/11 - 4/11=

1 4/11 - 7/11=

2/15+4 7/15=

1 2/15 4 7/15=

14/15 + 4 7/15=

1 14/15 + 4 7/15 =

+5
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 23:15
    0
    1 4/11 - 1 = 4/11

    1 4/11 - 2/11 = 1 2/11

    1 4/11 - 4/11 = 1

    1 4/11 - 7/11 = 15/11-7/11 = 8/11

    2/15 + 4 7/15 = 4 9/15 = 4 3/5

    1 2/15 + 4 7/15 = 5 6/15 = 5 2/5

    14/15 + 4 7/15=4 21/15 = 4 7/5 = 5 2/5

    1 4/15 + 4 7/15 = 5 11/15