522,348:87+2,7 * (0,84-0,128:0,16

+4
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 17:42
    0
    1) 0,128:0,16=0,8

    2) 0,84-0,8=0,04

    3) 2,7*0,4=1,08

    4) 522,348:87=6,004

    5) 6,004+1,08=7,084