3.546-283*3+819

(10.000-2.800) : 900*267

+1
Ответы (1)
  1. 3 мая, 13:52
    0
    3.546-283*3+819=3516

    283*3=849

    3546-849=2697

    2697+819=3516

    (10.000-2.800) : 900*267=2136

    10000-2800=7200

    7200:900=8

    8*267=2136