11/15 * 25/33+1 3/4. 2 1/16-2/3*7/12

+2
Ответы (1)
  1. 22 марта, 23:19
    0
    11/15 * 25/33 + 1 3/4 = 5/9 + 7/4 = 83/3 6=2 11/36

    2 1/16 - 2/3 * 7/12 = 33/16 - 7/18 = 241/144 = 1 67/144