10,1+9,9*107,1:3,5:6,8-4,85

+3
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 07:26
    0
    10,1+9,9*107,1:3,5:6,8-4,85

    1) 9.9*107.1=1060.29

    2) 1060.29 : 3.5=302.94

    3) 302.94:6.8=44.55

    4) 10.1+44.55=54.65

    5) 54.65-4.85=49.8