1) - 1 3/17 + 2 5/17

2) - 3 4/11 + 2 5/11

+4
Ответы (2)
  1. 13 июня, 14:31
    0
    А) - 13/17+25/17=12/17

    б) - 34/11+25/11=-9/11
  2. 13 июня, 15:30
    0
    1) = - 20/17+39/17=19/17=1 1/17

    2) = - 26/11+27/11=1/11