350: (18*5-160:8) - 0*14+30: (100-99) =

(1000-999) * 40-0:24+360: (16*5+280:7) =

25 - (x+9) : 5=19 540: (4*x-2) = 30 70 - (x*6-40) = 20 (320:x+8) : 6=8

+4
Ответы (1)
  1. 6 января, 22:01
    0
    1). 350:70-0·14+30:1=5-0+30=35

    2). 1·40-0:24+360:120=40-0+3=43