37/40-19/40=

19/40-2/5=

2/5-1/6=

+4
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 13:30
    0
    37/40-19/40=18/40=9/20

    19/40-2/5 = (19-16) / 40=3/40

    2/5-1/6 = (12-5) / 30=7/30