38 * (-3) - (-24) * (-4) + (-16) * (-30) = ?

Решить

+3
Ответы (1)
  1. 26 июля, 06:56
    0
    38 * (-3) - (-24) * (-4) + (-16) * (-30) = - 114 - 96 + 480 = 270