901*71 + (9000-8976) * 99*3

+1
Ответы (2)
  1. 4 января, 18:30
    0
    901*71 + (9000-8976) * 99*3=63971+7128=71099
  2. 4 января, 21:12
    0
    901*71 + (9000-8976) * 99*3 = 71099

    1) 901*71=63971

    2) 99*3 = 297

    3) 9000-8976=24

    4) 24*297=7128

    5) 63971+7128 = 71099