400 дм3*4 см3 помогите

+3
Ответы (1)
  1. 5 июля, 20:45
    0
    1 дм=10 см

    1 дм3=100 см3

    400 дм3=400*100=40000 см3

    40000 см3*4 см3=160000 см3