5 1/6 - 5/6,2 1/3-2/3,4 5/9-8/9,3 1/2-1 5/12,6 3/7-5 5/7,2 3/8-1 7/8

+1
Ответы (1)
  1. 28 июля, 23:37
    0
    4 7/6-5/6=4 2/6=4 1/3

    2 1/3-2/3=1 4/3-2/3=1 2/3

    4 5/9-8/9=3 14/9-8/9=3 6/9=3 2/3

    3 1/2-1 5/12=3 6/12-1 5/12=2 1/12

    6 3/7 - 5 5/7=5 10/7-5 5/7=5/7

    2 3/8-1 7/8 = 1 11/8-1 7/8=4/8=1/2