4 2/11 - 1 9/11=?

6 4/23 - (3 - 2 8/23) + 5 16/23

+4
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 23:34
    0
    42/11-19/11=3 9/11-1 8/11=2 1/11

    64/23 - (3-28/23) + 5 16/23=2 18/23-3+1 5/23+5 18/23=3-3+5 18/23=5 18/23